Novice in poročila iz tekmovanj

2011-11-18 14:38

Spoštovani člani BK Ptuj opravičujemo se zaradi ne ažurnosti podatkov zadnjih 14. dni.

V soboto 12.11.2011 je v Ljubljanski Areni potekalo 2. kolo pokalnega prvenstva posameznikov. Svetla točka naših tekmovalcev je bil le Bojan Klarič z 1082 podrtimi keglji. V skupnem seštevku mu je (po 12. igrah) za preboj v tretji krog tekmovanja zmajnkalo le 29 kegljev. Čestitamo Rezultati

V nedeljo 13.11.2011 je v našem Bowling centru potekalo 2. kolo mladinske lige. Naši mladinci so prikazali odlične igre vsi so izboljšali svoje rezultate iz. 1. kola. Ekipa Ptuj 1 (Sašo in Timi) je zasedla odlično 4. mesto. Tudi v skupnem seštevku sta na 4. mestu. Za 3. mestom zaostajata 6. točk. Ekipa Ptuj 2 pa je zasedla odlično 10. mesto. Ekipo sestavljata najmlajši član med mladinci Rene in Žiža. V posamični konkurenci je med dečki Timi zasedel 4. mesto, Sašo 7. in Rene 16. Med deklicami je bila Žiža 2. Čestitamo Rezultati