Državno prvensvo dvojic za BK Ptuj uspešno

2011-01-11 09:49

Pretekli konec tedna je bilo v najvčjem bowling centru v Sloveniji odigrano državno prvenstvo moških dvojic. Nastopilo je rekordnih 100 tekmovalcev. Tudi BK Ptuj je nastopil s kar petimi pari.

Po odigranih kvalifikacijskih igrah je bil na visokem 5. mestu par Stanek - Klarič, tik za uvrstitvijo med 12 najboljših in s tem v četrtfinale pa sta žal ostala Švarc in Kotnik, ki sta zasedla 14. mesto. Ostali trije pari so odigrali nekoliko slabše in pristali v drugi polovici razpredelnice.

V četrtfinalu je odlično igral predvsem Samo Stanek in tako se je naš par prebil v polfinale med najboljših šesta parov. V polfinalu so tudi Samu malo pošle moči, pa vendarle sta z Bojanom na koncu zasedla odlično 5. mesto. Čestitamo!